אנחנו אוהבים את העבודה שלנו ומאמינים במה שאנחנו עושים. זו התכונה החשובה שמגדירה אותנו כצוות ואנחנו גאים שהדבר ניכר גם בתוצרים המוקפדים שאנחנו מייצרים. בהתאם, אנחנו מתמקדים במספר מצומצם של עבודות במטרה לאפשר ריכוז מקסימלי בכל אחד מהפרויקטים. זו הסיבה שכל לקוח שנכנס למשרד שלנו, זוכה לליווי אישי וצמוד מראשית תהליך העיצוב ועד לסיום הליך הביצוע, ואנחנו בהחלט מתגאים ברמת השירות הגבוהה שהיא חלק ממוניטין המשרד.

במסגרת המשרד פיתחנו שיטת עבודה ייחודית המושתת על ניתוח קפדני של צרכי המזמין ופרוגראמת התכנון הנגזרת מהם, אל מול התנאים הכלכליים והחוקיים המהווים את ההקשר הרחב של הפרויקט. אנו תופסים את הליך התכנון כמערכת של רכיבים פרמטריים ולכן מדידים וניתנים לביקורת בכל שלב מהתהליך. גישה זו הופכת את ההליך לשקוף ונוח לניהול. בהתאם אנו מתמחים בהצגת נתונים בצורה הברורה והנגישה ביותר כדי לאפשר שליטה מקסימלית בפרויקט. כתוצאה, בכל נקודת זמן, יכול הלקוח להבין במדויק את ההשלכות של כל החלטה המתקבלת במהלך הדרך הממושכת שבין עיצוב לביצוע.

הניסיון ושיטת העבודה המיוחדת למשרד האדריכלים זיכו אותנו באפשרות להוביל כיום את ביצועם של הפרויקטים המורכבים והיוקרתיים ביותר במדינה, כגון היכל נוקיה בתל אביב (הוגדר כאחד מ5 הפרויקטים החשובים של העשור), מוזיאון ישראל בירושלים (זוכה אות העיצוב) , הספריה באוניברסיטת חיפה (זוכה אותה העיצוב ומועמד לפרס רכטר 2016), מרכז תרבות הרצליה (בביצוע) ועוד.

כיום המשרד ממשיך לעבוד על מספר פרויקטים ציבוריים מהשורה הראשונה יחד עם פרויקטים עבור יזמים פרטיים כגוון תעשיית היי טק, מלונאות, מסחר ומגורים. הגיוון מאפשר לנו לפתח אסטרטגיה בין-תחומית לכל אחד מהגזרות השונות האלו המסייעת להביא את הניסיון והידע מתחום אחד אל משנהו. למרוצת הגיוון, האיכות הבלתי מתפשרת שהיא סממן ההיכר של המשרד שלנו, היא החוט המקשר בין כל העבודות השונות.

משרד א. לרמן אדריכלים הוקם בתחילת שנת 2006 ע"י אדריכל אסף לרמן בוגר בית הספר AA בלונדון ומרצה בבצלאל, ירושלים. המשרד ממוקם בלב ת"א בחלל עבודה מקסים ודינמי המאכלס בתוכו את מיטב המעצבים/ות בישראל

SITE BY SPIRO CREATIVE